Meritorium

Hizmet ve Kaliteye Adanmışlık


GENEL BAKIŞ

Geçmişimizin her bir kritik dönüm noktasında, MERITORIUM’un kurucuları olarak yolumuzdan asla sapmadık. Sırrımız; girişimci ruhumuz ve eşsiz uzmanlığımızdır.

Ruhumuzun kökleri endüstrilerle olan uzun süreli ilişkimize dayanmaktadır. Bu hızla gelişen döngüsel sektörün zorluklarının üstesinden gelmek karakterimizi şekillendirmiştir. Hızlı düşünmeyi güvenilir kabiliyetlerle bir araya getirmeyi hedefledik. Akabinde MERITORIUM’u kurma fikri doğmuştur.

60 yılı aşkın kapsamlı deneyimimiz; zorlu koşullarda yenilikçi, güvenilir çözüm sunmak adına eşsiz uzmanlığımıza itimat eden dünyanın dört bir yanındaki pek çok şirketin güvenilir bir partneri olmamızı mümkün kılmıştır. İtibarımız arttıkça, diğer endüstriler de bu uzmanlıktan istifade etmeye başlamışlardır ve bu durum Enerji sektörüne ve uygulamalarına açılmamızı sağlamıştır.

Bu sayede MERITORIUM; Çelik & P.E. borular, Çelik & P.E. bağlantı parçaları, Valflar, Petrol & Gaz Ekipmanları (Sayaçlar, Regülatörler, Kontrol valfları, Yakıt İstasyonları, LPG silindirleri & tanklar……) dahil olup bunlarla sınırlı olmamak üzere farklı endüstrilerde kullanılan Malzemelerin ve Ekipmanların en iyi tedarikçilerinden biri haline gelmiştir.

MERITORIUM’daki ekibimiz yerel bir yaklaşım ile küresel gereksinimlerinizi karşılamaya hazırdır.HAKKIMIZDAMERITORIUM; enerji endüstrisinde danışmanlık hizmetlerinin yanı sıra petrol ve gaz malzemeleri ve ekipmanları tedarikçilerinden biridir. Hem küçük yatırımcılara hem de royalti haklarını veya çalışma menfaatlerini korumayı arzu eden büyük entegre petrol ve gaz şirketlerine hizmetler tedarik etme konusunda uzmanız. İster işletilmeyen tesislerin mühendislik, satın alma, yönetim ve/veya denetimi konusunda yardıma ihtiyaç duyulduğunda, isterse de hizmet tedarikçilerinin faturalandırdıkları masrafların doğruluğunu teyit etme talebi söz konusu olduğunda, MERITORIUM projeyi başarılı bir şekilde gerçekleştirmek için gerekli olan uzmanlığa sahiptir. Ayrıca çok geniş kapsamlı ilgili destek hizmetlerini de sağlamaktayız.NELER TEKLİF EDİYORUZ

Personelimizin kapsamlı deneyimlerinden istifade eden MERITORIUM çok yüksek kaliteli boru ve boru parçaları tedarik edebilmektedir, MERITORIUM; Petrol & Gaz, Enerji İstasyonları ve farklı türde Proses Tesisleri için kullanılan kaliteli çelik borular, bağlantı parçaları, valflar vb.’in yanı sıra polietilen borular, bağlantı parçaları ve valfların teslimatını garanti altına almasını sağlayan en iyi uluslararası imalatçılar ve tedarikçilerle güçlü bir ağa sahiptir.

Geniş kapsamlı ürünlerimiz tüm sektörlerde ve endüstrilerde farklı projeler ve uygulamalar için gerekli olan standardı karşılayacak yeterliliktedir.

İhtiyaçlarınızı karşılayacak standart ürünlerin mevcut olmaması halinde, MERITORIUM ve iştiraklerinin arzu ettiğiniz gerekli standartlar ve spesifikasyonlar için çözümler üretecek kalifiye personeli ve altyapısı bulunmaktadır.

Tüm bu özellikler ve kabiliyetler MERITORIUM’u bahsi geçen malzeme kullanıcıları ve imalatçılar açısından güvenilir bir iş ortağı kılmaktadır.

Uzman mühendislerimiz; müşterilerimize yüksek kaliteli ürünleri en iyi fiyatlarla tedarik etmek için sürekli olarak imalatçılar ve tedarikçilerle iletişim halindedir.

İLETİŞİM

Halkalı merkez mahallesi 1.posta sokak no:10/13 Cadde 24 Küçükçekmece Halkalı /İstanbul, Istanbul

+90 212 671 60 39

www.meritorium.net

info@meritorium.net